Inżynier budowy - Automatyk, Elektrotechnik - instalacje elektryczne i AKPiA

IntRec

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Pomagamy firmom zatrudniać mądrzej i lepiej, korzystając z rozwiązań AI w rekrutacji.

Jesteś Inżynierem budowy specjalizującym się w instalacjach elektrycznych i AKPiA ?

Chcesz pracować w prężnie działającej firmie w branży naftowo-gazowej, która stawia zespół, bezpieczeństwo i jakość na pierwszym miejscu?

Zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizację unikalnych projektów na terenie całego kraju
  • Interesującą i odpowiedzialna pracę w firmie uznanej w branży
  • Pracę w firmie, której priorytetami jest dbałość o zespół, bezpieczeństwo i jakość

Zadania czekające na Ciebie to:

  • Opiniowanie dostarczonych projektów i dokumentacji technicznych
  • Weryfikacja dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót
  • Udział w wizjach lokalnych
  • Organizacja i nadzór realizowanych inwestycji branży elektrycznej / AKPiA
  • Wsparcie w przygotowaniu ofert
  • Nadzór nad robotami branży elektrycznej / AKPiA
  • Bezpośredni kontakt z Inwestorem

Wymagania

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj teraz jeśli:

  • Bardzo dobrze poruszasz się w obsłudze komputera, w tym środowiska CAD, pakietu Office
  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne z zakresu Elektrotechniki, Automatyki lub pokrewne
  • Czynnie korzystasz z prawa jazdy kat. B
  • Jesteś gotowy do pracy w delegacjach ( ok 80% czasu pracy)

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP D i E do 1kV
  • Znajomość oprogramowania RELUX i DIALUX oraz znajomość zagadnień związanych z automatyką przemysłową

Prezentacja firmy

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis