INŻYNIER BUDOWY / ASYSTENT INŻYNIERA BUDOWY

LT Serwis Sp. z o.o. Sp. K

Poznań, wielkopolskie

WWW.LTSERWIS.PL

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Od: LT Serwis Sp. z o.o. Sp. K
Miejsce pracy: Poznań

Firma LT SERWIS działa w branży Facility i Project Managementu.Świadczymy kompleksowe usługi w nowoczesnych budynkach biurowych, hotelowych oraz przemysłowych o zróżnicowanym charakterze, obejmujących: zarządzanie budynkami, Help Desk, Call Center, obsługa instalacji technicznych.

W zakresie obsługi technicznej w sposób profesjonalny czuwamy nad eksploatacją, naprawami i konserwacją wszystkich urządzeń i systemów, w tym instalacji elektrycznej, sanitarnej, HVAC, przeciwpożarowej, kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu, CCTV, BMS. Kierujemy gospodarką energetyczną. Wykonujemy instalację automatyki oraz instalacje niskoprądowe.

Poza działalnością w zakresie obsługi technicznej zajmujemy się również prowadzeniem procesu inwestycyjnego związanego z aranżacjami powierzchni. Prowadzimy aranżacje zarówno w obsługiwanych przez nas budynkach, jak i innych obiektach w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • organizacja prac z zakresu teletechniki, robót elektrycznych i klimatyzacji,
  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do prawidłowej pracy budowy, w tym m. in.:
  • przegląd, kontrolna, ocena oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności z harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną,
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej /po wykonawczej,
  • sprawdzanie kompletności dokumentacji odbiorowej zgodnie z wymogami, umową i przepisami prawa,
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu, Kierownikami Robót, Dostawcami, Podwykonawcami, Generalnym Wykonawcą, Zamawiającym,
  • udział w spotkaniach i naradach technicznych na budowach, zarządzanie komunikacją, organizacja spotkań,
  • nadzór nad podwykonawcami,
  • koordynowanie prac, delegowanie zadań i kontrola efektów pracy,
  • wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywność, samodzielność i kreatywność, zaangażowanie
  • biegła znajomość obsługi komputera (w tym pakiety biurowe),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność optymalizacji pracy i osiągania celów terminowych,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.