Inżynier Automatyk

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Inżyniera Automatyka.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej ulokowana w bliskiej okolicy Wrocławia.

Opis stanowiska

  • Uruchamianie i modyfikacja linii montażowych oraz programowanie sterowników PLC,​​
  • Opracowanie koncepcji procesu i nowego oprzyrządowania,
  • Rozruch oraz techniczne zwolnienie sprzętu produkcyjnego,
  • Działania usprawniające na maszynach/ liniach/ stacjach montażowych,
  • Wprowadzanie modyfikacji oraz rozwój procesów produkcyjnych ,​
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.​,
  • Rozwiązywanie problemów procesowych,
  • Współpraca z dostawcami oraz innymi działami.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunkach takich jak Mechanika i Budowa Maszyn lub Automatyka,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość sterowników PLC w zakresie programowania i diagnostyki,
  • Znajomość systemów wizyjnych: Cognex, Keyence, NeuroCheck,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.​

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazna atmosfera pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page