Inżynier automatyk

Wrocław, dolnośląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:
  • Opiniowanie i uzupełnianie / definiowanie wymagań dla systemów sterowania
  • Opiniowanie specyfikacji i założeń projektowych pod kątem systemów sterowania
  • Opiniowanie budżetu realizowanych projektów w zakresie systemów sterowania
  • Opiniowanie harmonogramów w zakresie budowy maszyn
  • Weryfikacja szczegółowych koncepcji i projektów,
  • dostarczanych przez kontrahentów, definiowanie uwag i udzielanie informacji zwrotnej dotyczącej tych koncepcji
  • Konsultowanie zagadnień projektowych, dotyczących projektowanego i budowanego systemu sterowania / maszyny
  • Udział w odbiorach FAT
  • Udział w uruchomieniach (Commisioning) i przekazaniu instalacji do produkcji (odbiory PSSR)

Wymagania

Nasze wymagania:
  • Doświadczone w określaniu szacunkowych kosztowych i harmonogramu prac w zakresie budowy maszyn
  • Umiejętność weryfikacji specyfikacji w kontekście „PI&CS Rules and Recomendations”
  • Wiedza z obszaru definiowania zakresu dla projektu sieci CPwE, na podstawie koncepcji, dostarczania dostępnych informacji dotyczących systemu
    sterowania, na potrzeby projektowania CPwE
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem/dostawcą z zakresu technicznych wymagań
  • FAT – odbiory u dostawcy, weryfikacja  zgodności maszyn z projektem
Oferujemy:
  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Podczas pandemii rekrutacja odbywa się w trybie zdalnym!

ALTEN Group jest obecny w 25 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 34.000 inżynierów i... specjalistów IT. Od 1988 roku pracownicy ALTEN tworzą zaawansowane systemy informatyczne i rozwiązania inżynieryjne dla znanych marek. Wdrażają innowacje w dziedzinie lotnictwa, kolei, pojazdów elektrycznych i autonomicznych, energii odnawialnej, finansów, medycyny a nawet rakiet kosmicznych. W Polsce Grupa ALTEN jest obecna od 2013 r. Oddziały są usytuowane w 7 miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice i Jelenia Góra.
Dołącz do nas.

Let your talent shine. You grow, we grow!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria