ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier Automatyk

Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Środa Śląska

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Bogaty pakiet socjalny ZFŚS (m.in. dofinansowanie wakacji, dofinansowanie świąteczne)
  • Bonusy rekrutacyjne do 1000 zł
  • Możliwość rozwoju po przez udział w szkoleniach oraz zdobycie uprawnień i kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazne środowisko pracy - do dyspozycji pracowników jest nowoczesna kantyna z cateringiem
  • Organizujemy cykliczne jak i okazjonalne konkursy z nagrodami rzeczowymi jak i finansowymi

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane na obszarze obróbki mechanicznej)
  • Wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub pokrewne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego min. B2
  • Praca na 1 zmianę
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych projektów/inwestycji
  • Znajomość sterowników Siemens S7
  • Znajomość zagadnień automatyki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej
  • Znajomość programu Autocad lub Catia
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV z zakresu eksploatacji i pomiarów urządzeń elektrycznych
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Wsparcie w utrzymaniu ciągłości i pracy maszyn oraz innych urządzeń produkcyjnych
  • Zapewnienie niezawodności funkcjonowania instalacji automatyki, elektroniki i elektryki na istniejących liniach produkcyjnych, maszynach i urządzeniach
  • Wsparcie w wykonywaniu bieżących napraw, remontów i modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych - przeglądy prewencyjne
  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Prowadzenie projektów związanych z nowymi inwestycjami
  • Współpraca z działami produkcji i jakości

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy