Michael Page Michael Page

Inżynier Automatyk

Dla naszego klienta, lidera w obszarze Facility management poszukujemy doświadczonych automatyków. Osoby te zatrudnione będą na terenie fabryki międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej.

Informacje o kliencie

Firma dla której poszukujemy doświadczonych pracowników w obszarze utrzymania ruchu rozwinęła swoją działalność, odnotowując znaczące wzrosty. W myśl rozwoju projektu prowadzonego na terenie fabryki z branży motoryzacyjnej, nasz klient oferuje zatrudnienie na bardzo preferencyjnych warunkach.

Opis stanowiska

- Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji;
- Diagnozowanie usterek oraz awarii maszyn;
- Usuwanie awarii wraz z eliminowaniem przyczyn;
- Wykonywanie inspekcji oraz przeglądów maszyn i urządzeń;
- Wdrażanie modernizacji oraz usprawnień;
- Proaktywne rozwiązywaniu problemów technicznych i organizacyjnych;
- Utrzymanie maszyn w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników;
- Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii oraz usuwanie awarii i usterek;
- Planowanie i projektowanie prostych układów sterowania automatyki;
- Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych;
- Wsparcie operacyjne Kierownika;

Profil kandydata

- Wykształcenie techniczne (elektryka, automatyka, systemy mechatroniczne);
- Praktyczna znajomość zagadnień mechatronicznych (m.in. diagnostyka zintegrowanych systemów);
- Doświadczenie diagnostyce, naprawach, przeglądach, remontach oraz modernizacjach w środowisku maszyn oraz instalacji produkcyjnychprodukcyjnych;
- Doświadczenie w obsłudze TIA portal;
- Znajomość sterowników PLC (np. Siemens);
- Znajomość robotów przemysłowych;
- Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej oraz praktyczna umiejętność aktualizacji dokumentacji;
- Umiejętność skutecznego diagnozowania przyczyn i rozwiązywania problemów;
- Znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny);
- Uprawnienia SEP min. „E" do 1 kV;
- Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność;

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
- Prywatna Opieka Medyczna;
- Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego;
- Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy;

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Starachowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page