Work Service Express.

inżynier automatyk

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Automatyk

Obowiązki:
- przygotowanie oprogramowania PLC;
- przygotowanie projektów HMI;
- przygotowanie konfiguracji falowników, skanerów bezpieczeństwa itd.;
- testy urządzeń i pulpitów;
- sporządzanie dokumentacji;
- uruchomienie systemu automatyki;
- przygotowanie instrukcji operatorskiej.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Automatyki i Robotyka, Informatyka);
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
- prawo jazdy kat. B;
- uprawnienia SEP E do 1kV;
- język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym;
- umiejętność programowania sterowników PLC oraz tworzenia aplikacji na panele operatorskie;
- znajomość oprogramowania Simatic Manager, WinCC, Flexible, Tia Portal oraz MS Office.

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio u Klienta;
- pracę w godzinach 8:00-16:15;
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.