Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem struktury poszukujemy Inżyniera Automatyka -Programisty ( k/m)

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z kapitałem amerykańskim oferująca bardzo ciekawe projekty z zakresu automatyzacji

Opis stanowiska

Tworzenie oprogramowania systemów automatyki na potrzeby zakładu lokalnego

Uruchamianie systemów automatyki na terenie zakładu produkcyjnego

Programowanie w oparciu o systemy sterowania DCS,

Praca przy regulatorze PID

Programowanie układów regulacji: kaskada, Sterowanie z wyprzedzeniem (Feed Forward)

Profil kandydata

Doświadczenie 3-5 letnie w dziedzinie automatyki

Wykształcenie wyższe techniczne: Kierunek Automatyka i robotyka lub pokrewne

Doświadczenie zarówno w programowaniu, jak i uruchamianiu systemów automatyki w oparciu o system DCS

Doświadczenie w sterowaniu procesami ciągłymi oraz sekwencyjnymi

Znajomość układów regulacji: kaskada, Sterowanie z wyprzedzeniem (Feed Forward)

Znajomość języków programowania ST- tekst strukturalny oraz FBD - bloki funkcyjne

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2

Oferujemy

Udział w różnorodnych projektach rozwojowych, w nowoczesnym, międzynarodowym środowisku

Praca stacjonarna, programowanie systemów przy parku maszynowym Naszego Klienta

Stała współpraca

Możliwość rozwoju na pokładzie firmy z wieloletnią tradycją

Bogaty pakiet benefitów, m.in opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie posiłków

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria