Opis stanowiska pracy

  • Uzupełniające projektowanie systemów BDAS II – ADI (Automotive Device Interface)
  • Wdrożenia nowych lokacji oraz stanowisk badawczych
  • Projektowanie i obliczenia interfejsów dla siłowników, dmuchaw, wentylatorów i innych podzespołów automatyki
  • Określanie i dostarczanie niezbędnego oprogramowania i sprzętu dodatkowego dla stanowisk badawczych
  • Wizualizacja i kontrola (InTouch oraz PLC) - wdrażanie nowych metod, optymalizacja, wsparcie użytkownika
  • Programowanie PLC oraz interfejsów użytkownika dla samodzielnie zaprojektowanych stanowisk badawczych
  • Nadzorowanie testów i szkoleń operatorów a także wsparcie walidacji laboratorium
  • Kontakty personalne z klientami wewnętrznymi, ekspertami oraz pracownikami zewnętrznych zespołów serwisowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechatronika, automatyka, elektronika)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość j. niemieckiego będzie atutem)
  • Programowanie software C++, VB, PLC (Siemens S7), wizualizacje (InTouch)
  • Dobra obsługa sprzętu : PC, PLC, urządzenia do zbierania danych, siłowniki, systemy BUS
  • Znajomość środowiska Windows oraz podstawowa znajomość działania sieci
  • Dobra wiedza na temat systemów i technik pomiarowych oraz elektryki i elektroniki
  • Gotowość do podróży zagranicznych

Prezentacja firmy

MAHLE jest wiodącym międzynarodowym partnerem w zakresie rozwoju oraz do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria