Inżynier Aplikacji - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży zaawansowanych rozwiązań automatyki przemysłowej, lidera w swojej kategorii, poszukujemy:

Inżynier AplikacjiMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Prowadzenie prac aplikacyjnych i uczestnictwo w projektach ziązanych z wdrażaniem i rozwijaniem systemów automatyzacji procesów logistyczno-produkcyjnych.
  • Konfigurowanie, wdrażanie i obsługa aplikacji dla rozwiązań intralogistycznych.
  • Prowadzenie i kontrola dokumentacji aplikacyjnej i projektowej.
  • Stacjonarna oraz zdalna obsługa i wsparcie Klientów.
  • Obsługa powdrożeniowa związana z utrzymaniem stabilności prac wdrożeniowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: automatyka, informatyka, logistyka wewnętrzna, mechatronika, inżynieria komputerowa)
  • Doświadczenie w obszarze automatyki/robotyki.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem.
  • Gotowość do pracy w terenie i częstych delegacji służbowych na terenie Polski (ok. 80% czasu pracy).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (realnie wykorzystywana w codziennej pracy z międzynarodowymi zespołami i klientami).
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Profesjonalny cykl szkoleń zarówno lokalnych jak i w centrali firmy (szczególnie w okresie adaptacji Pracownika).
  • Premia roczna, dodatek za pracę w ponadpodstawowym wymiarze.
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop).
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Prywatna opieka medyczna i stomatologiczna.
  • Karta MultiSport.
  • Dofinansowanie do szkoleń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.