Inżynier analiz elektronicznych, stacjonarnie, Sosnowiec

Formel D Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Opracowujemy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania w zakresie zapewnienia jakości i optymalizacji procesów w całym łańcuchu wartości w przemyśle motoryzacyjnym - od rozwoju po produkcję i serwis posprzedażny. Firma została założona w 1993 roku w swojej siedzibie w Troisdorf. Obecnie zatrudniamy ponad 10 000 osób z 45 krajów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach. Napędza nas pasja, wyróżnia nas profesjonalizm, a duch zespołowy sprawia, że odnosimy sukcesy!

Do jednego z naszych oddziałów poszukujemy:

Inżynier analiz elektronicznych , stacjonarnie, B2B/UZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Nadzór nad procesem testowania komponentów i płytek PCB
  • Tworzenie scenariusza testowego
  • Analiza schematów
  • Analiza i prowadzenie dokumentacji technicznej w ramach realizowanych zadań
  • Kontakt z klientem oraz dostawcami maszyn w zakresie konsultacji technologicznych

Wymagania

  • Dostępność od zaraz na miesiąc lub dłużej
  • Wykształcenie techniczne: preferowana elektronika lub pokrewne
  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej i schematów elektronicznych
  • Wiedza w dziedzinie obwodów analogowych i cyfrowych
  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych oraz oprogramowania wykorzystywanego przy projektowaniu elektroniki
  • Analiza wyników układów elektronicznych
  • Analiza reakcji software stanowiącego integralną część elektroniki
  • Kontakt z innymi działami w celu rozwiązywania problemów podczas testów
  • Biegłość w obsłudze oscyloskopu i multimetru
  • Tworzenie dokumentacji testowej w języku angielskim
  • Praktyczna znajomość MS Excel w tym umiejętność opracowywania zestawień i danych statystycznych.
  • Rzetelność, dokładność, sumienność, zdolność do pracy pod presją czasu
  • Zdolności analityczne

Prezentacja firmy

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 miesiąc lub dłużej
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
szkolenia, narzędzia do pracy, ciekawe projekty, elastyczne formy zatrudnienia
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive