Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0621

Obowiązki:

- analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej,
- nadzór i kontrola nad przebiegiem robót budowlanych pod względem jakości, zgodności z dokumentacją projektową oraz harmonogramem,
- nadzór nad pracownikami fizycznymi firmy
- koordynacja prac podwykonawców,
- sporządzanie dokumentacji budowy i raportów z realizacji inwestycji,
- współpraca z Kierownikiem Budowy w zakresie technicznym, finansowym i administracyjnym

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Uprawnienia budowlane do projektowania – bez ograniczeń
  • Prawo jazdy kat. B
  • organizowanie własnej pracy
  • praca w zespole
  • realizacja zleceń

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane lub w trakcie nauki, odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Miejsce pracy: LECHICKA 56C, 75-845 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: dodatkowe inforamcje: praca w godz. 7:00 - 15:00

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy