Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/11/2017.

INWENTARYZACJE - NIEMCY

zagranica

Polski HR International Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy osób chętnych do przeprowadzania Inwentaryzacji na terenie Niemiec.

Okres zatrudnienia: listopad- grudzień

Opis stanowiska:
- Liczenie towarów w sklepach wielkopowierzchniowych na terenie Niemiec
- Obsługa urządzeń skanujących

Oferujemy:
- Możliwość wyjazdu w parach lub w większym gronie
- Darmowe zakwaterowanie oraz
- Zapewnione, bezpłatne dojazdy na terenie Niemiec
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pomoc przy uzupełnieniu wszelkich formalności oraz wdrożenie

Wymagania

Oczekujemy:
- Umiejętności pracy w grupie
- Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie A2

Szczegóły również można uzyskać dzwoniąc pod nr: 735933892

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na... międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne