Inwentaryzacja nocna Poznań

Work & Profit

Poznań, wielkopolskie

„Firmę tworzą ludzie” – dla nas to więcej niż prawda. Jako jedna z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia, nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. Bez zaangażowanych i oddanych pracowników nie zbudowalibyśmy tak mocnej pozycji. To dzięki doświadczonemu zespołowi dziś jesteśmy partnerem zarówno dla rodzinnych firm z polskim kapitałem, jak i wielkich, międzynarodowych korporacji. Od momentu założenia firmy, daliśmy zatrudnienie dziesiątkom tysięcy osób, wykonującym pracę dla setek firm.

Miejsce pracy: Poznań

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit wpisana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 396, działająca na rynku polskim od 2001 roku, poszukuje:

Osób do pomocy w przeprowadzeniu inwentaryzacji w supermarkecie w Chojnicach
dnia 19.06.2023

Zakres obowiązków:
• Liczenie towaru
• Raportowanie ilości towaru
• Praca ze skanerem

Wymagania:
• Ukończone 18lat

• Chęć do pracy i dyspozycyjność 19.06.23 w godzinach 22-6
• Status ucznia/studenta mile widziany

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa),
• Wynagrodzenie wypłacane 7 dni po zakończonym zleceniu.
• Wynagrodzenie 25 zł brutto/h
• Bezpłatne szkolenia,
• Profesjonalną opiekę koordynatora,
• Obsługę administracyjną on-line (bez konieczności wychodzenia z domu możesz załatwić formalności poprzez konto pracownika.

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub kontakt telefoniczny po numerem 725 777 885

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email poczta[at]workprofit.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".