Introligatornia - Operator Maszyn - Katowice Ochojec

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta z branży introligatorskiej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych przy:

Obsłudze Wycinarki

Katowice (Piotrowice - Ochojec)

Zadania:

- Wykrawanie z tworzywa sztucznego lub skóry określonego kształtu (Inaczej sztancowanie).

Wymagania

- Dyspozycyjność do pracy w sezonie na dwie zmiany,

- Doświadczenie zawodowe na produkcji przy obsłudze maszyn,

- Zdolność do logicznego i analitycznego myślenia,

- Mile widziane zamiłowanie do nowinek technicznych.

Oferujemy:

- Umowę Zlecenie (po okresie próbnym możliwość otrzymania Umowy o Pracę),

- Na początek przy przyuczeniu proponujemy stawkę 14 zł netto/h,

- Dajemy możliwość przekwalifikowania się,

- U nas spotkasz się z przyjazną atmosferą w pracy,

- Wynagrodzenie wypłacamy zawsze w terminie,

- Jeśli jesteś osobą szukającą stałego zatrudnienia, to chcemy zostać z Tobą na dłużej,

- Oferujemy pracę u renomowanego pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku ponad 40 lat.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
18,53PLN - 18,53PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji