Introligatornia - Operator KOLBUSA - Katowice Ochojec

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Katowice Ochojec, śląskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta z branży introligatorskiej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych przy:

Obsłudze KOLBUSA: DA 260

Katowice (Piotrowice - Ochojec)

Maszyna Kolbus DA260 - automat do produkcji okładek i dopasowanego automatu do wklejania lustra do w pełni automatycznego kaszerowania jedno lub wieloczęściowych okładek i do bardzo wydajnej produkcji segregatorów.

Zadania:

- przygotowanie maszyny do produkcji, ustawianie parametrów

- bieżąca kontrola i korekta technicznych warunków procesu produkcji

- dokonywanie przezbrojeń maszyny

- dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym

- raportowanie danych produkcyjnych.

Wymagania

- dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany

- doświadczenie zawodowe przy obsłudze w/w maszyny

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki

- umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

- umowę o pracę

- jesteśmy też otwarci na propozycje ze strony kandydata

w zakresie współpracy

- stawkę godzinową uzależnioną od poziomu umiejętności

w zakresie (23,00 - 27,00 zł brutto/h)

- u nas spotkasz się z przyjazną atmosferą w pracy

- wynagrodzenie wypłacamy zawsze w terminie,

- jeśli jesteś osobą szukającą stałego zatrudnienia, to chcemy zostać z Tobą na dłużej,

- oferujemy pracę u renomowanego pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku ponad 40 lat.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS! Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją:

Przyjmuję do wiadomości, że:

1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 4/9, 30-085 Kraków.

2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.

3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.

4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.

5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.

6. Podanie danych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
23PLN - 27PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji