INTROLIGATOR/INTROLIGATORKA

Poligrafiaplus Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Drukarnia POLIGRAFIAPLUS Sp. z o.o. zatrudni w swojej siedzibie w Katowicach

INTROLIGATORÓW/INTROLIGATORKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie między innymi:

  • wykonywanie ręcznych prac introligatorskich takich jak: klejenie, dziurkowanie, bigowanie, przycinanie, szycie i inne prace ręczne
  • obsługa maszyn i urządzeń introligatorskich
  • wykańczanie, konfekcjonowanie i pakowanie produktów
  • insertowanie

Do aplikacji zachęcamy osoby:

  • z doświadczeniem w pracy na introligatorni min. 3 lata lub z wykształceniem w zawodzie introligator
  • ze zdolnościami manualnymi
  • będące sumiennymi i dokładnymi
  • umiejącymi pracować w zespole
  • dyspozycyjne

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia w formie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy.

Prezentacja firmy

www.dobredrukowanie.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca na produkcji