International Payroll Expert (m/f)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Poszukuję kandydatów z doświadczeniem w międzynarodowej organizacji o matriksowej strukturze w obszarze kadrowo płacowym. Praca związana z implementacją do wewnątrz firmy procesów kadrowo - płacowych. Firma z centralą w Holandii, język angielski wykorzystywany w codziennej komunikacji.

Informacje o kliencie

Dla Klienta pochodzącego z Holandii, jednej z największych sieci handlowych w Europie, oferującej produkty codziennego użytku, poszukuję osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Nadzoruje usprawnienia międzynarodowych procesów płacowych
  • Podejmuje obowiązkową sprawozdawczość, zarówno wewnętrzną, jak i statutową
  • Obsługuje dział finansowy w zakresie uzgadniania kont ksiąg głównych związanych z listą płac
  • Obsługuje lokalną i międzynarodową listę płac i doradza w zakresie usprawnień i administracji HR
  • Ustanawia, wdraża i utrzymuje odpowiednie wewnętrzne kontrole płacowe, operacyjne procesy, polityki i procedury
  • Jest na bieżąco z istotnymi zmianami w zakresie wiedzy specjalistycznej i aktywnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami
  • Aktywnie przeprowadza kontrole dotyczące procesu płacowego

Profil kandydata

  • Dogłębna i szeroka wiedza na temat systemu płacowego i przepisów podatkowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie zawodowe w strukturze matriksowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienną komunikację
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przewidziana ścieżka kariery i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, lekcje języka angielskiego, ubezpieczenie na życie)
  • Kursy i szkolenia
  • Możliwość pracy hybrydowej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page