Instruktor spawania - praca w godzinach 8-16

Gi Group Poland S.A.

Wysoka, śląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Wysoka

Dla Naszego Klienta z branży stalowej poszukujemy osoby na stanowisku Instruktor Spawania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bezpośredni nadzór spawalniczy na produkcji.
  • Współpraca z Nadzorem Spawalniczym w zakresie doboru technologii spawania (WPS),
  • Szkolenie praktyczne oraz teoretyczne spawaczy,
  • Ocena kwalifikacji spawaczy w procesie produkcyjnym,
  • Przeprowadzanie selekcji spawaczy na bazie ich umiejętności,
  • Weryfikacja planów spawania w procesie produkcyjnym,
  • Wykonywanie prób roboczych ze spawaczami oraz ich ocena,
  • Raportowanie do przełożonego.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Certyfikatu IWS lub IWP,
  • Uprawnień spawalniczych zgodnie PN EN 9606-1 w metodzie:
    • -135 (MAG) na złączach ze spoiną czołową i pachwinową,
    •  -141 (TIG) na złączach ze spoiną czołową i pachwinową,
  • Doświadczenia w prowadzeniu praktycznej nauki spawania min. 2 lata,
  • Rzetelności, sumienności, dokładności,  komunikatywności, pracowitości,
  • Znajomości Microsoft Office.
  • Uprawnienia do badań VT2
  • Posiadania prawa jazdy kat. B.

CO OFERUJEMY?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie -  możliwość negocjowania stawki,
  • Atrakcyjny pakiet premii,
  • Fundusz socjalny,
  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta,
  • Pracę w godzinach 8-16,
  • Nagroda za polecenie pracownika,
  • Stabilne zatrudneinie.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.