Instruktor Spawania - dołącz do dużej i stabilnej firmy

Zawiercie / Dąbrowa Górnicza, śląskie

Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Opis stanowiska pracy

Globetek prowadzi rekrutację na stanowisko Instruktora Spawania dla dużej i nowoczesnej firmy produkcyjnej.

Miejsce pracy: Zawiercie / Dąbrowa Górnicza

Główny zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zajęć praktycznej nauki zawodu – spawacz
  • Podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych w zakładzie spawaczy
  • Weryfikację i ocenę kwalifikacji spawaczy
  • Udział w próbkach i testach spawaczy ubiegających się o pracę w zakładzie oraz ocena ich kwalifikacji

Na powyższym stanowisku firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych kwalifikacji
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia kandydata – do negocjacji

Wymagania

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnych uprawnień spawalniczych zgodnie PN EN 287-1 (dla metod 135, 111, 141)
  • Doświadczenia w prowadzeniu nauki spawania
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w grupie
  • Znajomości obsługi komputera (MS Office)
  • Dyplom Europejskiego/Międzynarodowego Instruktora Spawalniczego (EWP/IWP) będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane POUFNĄ rozmową na temat tej oferty pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV w j. polskim poprzez kliknięcie w Aplikuj poniżej.

GLOBETEK jest firmą rekrutacyjną(nr lic. 7620) wyspecjalizowaną w rekrutacji i... outsourcingu personelu technicznego dla firm sektora energetycznego, petrochemicznego i budowlanego. Działając w międzynarodowym środowisku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej czy produkcji, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR takie jak Direct & Executive Search.

Z sukcesem realizujemy wymagające projekty rekrutacyjne i doradcze w oparciu o innowacyjne narzędzia i unikalne doświadczenia zespołu profesjonalistów w Globetek. Dzięki temu cieszymy się uznaniem Klientów i zaufaniem rekrutowanych Pracowników. Jako wiarygodny Partner w biznesie i rzetelny Pracodawca stale dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług oraz najlepsze warunki zatrudnienia dla kandydatów
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis