Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0053

Obowiązki:

Zajęcia z dziećmi i młodzieżą z zakresu nauki gry na instrumentach muzycznych, organizacja zajęć, tworzenie i prowadzenie kółek, sekcji zainteresowań skupiających dzieci i młodzież. Współpraca z zespołem folklorystycznym działającym w Centrum Bajki
Praca między 8:00 a 18:00 wg własnej organizacji.
Praca w ramach umowy zlecenia ze stawką godzinową 17,00 zł brutto/h

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: muzyczne

Pozostałe wymagania:

  • Od kandydatów są wymagane umiejętność pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, umiejętności organizacyjne, kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Znajomość i umiejętność gry na instrumentach muzycznych (gitara, pianino, akordeon, keyboard itp), prowadzenie zajęć z grupami instrumentalnymi i wokalno- instrumentalnymi. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy: Kornela Makuszyńskiego 1, 28-133 Pacanów, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja Publiczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy