Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

* przeprowadzanie planowych i pozaplanowych szkoleń, pouczeń i egzaminów
w zakresie handlowym obejmującym Spółkę Koleje Dolnośląskie oraz innych przewoźników kolejowych (w tym sprzedaż biletów z ofert wspólnych typu „Pakiet Podróżnika” i „Wspólny Bilet”), ze szczególnym uwzględnieniem:

* właściwej obsługi podróżnych i zabezpieczania wpływów,
wytycznych, instrukcji, procedur i innych dokumentów handlowych,
umów i porozumień handlowych z podmiotami zewnętrznymi,
dokumentów przejazdowych i przewozowych,
jakości świadczonych usług,
* przestrzegania obowiązujących przepisów oraz procedur przeciwdziałania zagrożeniom i zjawiskom kryminogennym.
* organizowanie i zapewnienie odpowiedniego poziomu szkoleń, pouczeń i egzaminów w zakresie zagadnień handlowych
*rzetelne przygotowywanie materiałów szkoleniowych i bieżące aktualizowanie wiedzy
*bieżąca współpraca z innymi działami w zakresie uzgodnienia planu szkoleń, pouczeń i egzaminów
*rzetelne przygotowywanie planów oraz sprawozdań z przeprowadzonych szkoleń, pouczeń i egzaminów
*kontrola i weryfikacja wytycznych, instrukcji, procedur i innych dokumentów handlowych pod względem obowiązujących zasad i przepisów, opracowywanie wniosków
* wnioskowanie zmian do regulaminów, taryf, cenników oraz systemów sprzedaży
* przeprowadzanie kontroli handlowej zgodnie z zasadami i trybem postępowania kontrolnego określonego w obowiązujących w Spółce wytycznych odnośnie organizacji i zasad wykonywania kontroli
*dokonywanie obiektywnej oceny ustaleń z kontroli i rzetelne sporządzanie dokumentacji w sprawie kontrolowanych zagadnień
* wykonywanie innych czynności zawodowych powierzonych przez przełożonego a mieszczących się w kompetencjach pracownika

Wymagania

Wymagania:
 wykształcenie wyższe,
 staż pracy na stanowiskach związanych z odprawą podróżnych – co najmniej 5 lat,
 mile widziany ukończony kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu (lub doświadczenie pedagogiczne)
 wysoka komunikatywność i otwartość
 elastyczność i dyspozycyjność (udzielanie informacji pracownikom odpowiedzialnym za odprawę podróżnych)
 kreatywność
 rzetelność i sumienność
 obsługa narzędzi PowerPoint i Excel
 gotowość do pracy w terenie (szkolenia w gniazdach zamiejscowych, jazdy instruktażowe, kontrole).

Prezentacja firmy

Koleje Dolnośląskie S.A. zostały utworzone przez Samorząd Województwa Do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi