Opis stanowiska pracy

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Winogrady” w Poznaniu

Os. Przyjaźni 125 B, 61-686 Poznań

zatrudni pracownika na stanowisko

instalatora

w Pogotowiu Technicznym

Oferujemy:

  •   miejsce pracy: Poznań – Winogrady,
  •   stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  •   możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy,
  •   możliwość przyuczenia do zawodu,
  •   ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczna na korzystnych warunkach,
  •    świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Wymagane:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe,
  • prawo jazdy kat. B.
  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu dla urządzeń, instalacji i sieci  Grupa 2 i Grupa 3.

Praca w godzinach popołudniowych oraz w soboty, niedziele i święta.

Zgłoszenia /list motywacyjny, c.v./ przyjmowane będą w terminie do dnia 20.03.2024r.

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zamieszczenie w dostarczonych lub przesłanych zgłoszeniach poniższej klauzuli. Zgłoszenia niezawierające tej klauzuli nie będą mogły być przez nas rozpatrywane i będziemy zobligowani do ich usunięcia lub zniszczenia.

„Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją na temat przetwarzania moich danych osobowych podczas i w związku z procesem rekrutacji na stanowisko instalatora. Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie na opisanych w informacji warunkach.”

Prezentacja firmy

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Winogrady" w Poznaniu <br/>Osiedle... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne