Instalator sieci światłowodowych

Telmag

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Firma Telmag z siedzibą w Kielcach poszukuje kandydatów na stanowisko Instalator sieci światłowodowych.

Do zadań będzie należała budowa sieci światłowodowych

Obowiązki pracownika:

  • Budowa rurarzu w obiektach,
  • Zaciąganie kabli,
  • Montaż osprzętu,
  • Spawanie światłowodów,
  • Przeprowadzanie pomiarów światłowodowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, preferowane telekomunikacyjne,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Obsługa spawarki światłowodowej,
  • Analiza i pomiary sieci światłowodowych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Kontakt:

Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Prezentacja firmy

elektroinstalatorstwo, naprawa, konserwacja, przedsiębiorstwo usługowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne