Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2018.

Instalator Okablowania Światłowodowego

KRAKÓW, 30-133, małopolskie

S-Net Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Spółka S-NET, lider krakowskiego rynku telekomunikacyjnego rozwija swoją markę S-NET BUDOWNICTWO odpowiedzialna za budowę i utrzymanie sieci telekomunikacyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy instalatorów, projektantów oraz spawaczy światłowodów.

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: INS/KRAK/2017/11

Opis stanowiska:

• Przygotowanie tras kablowych wewnątrz i na zewnątrz (koryta, rury, listwy, itp.)
• Wykonywanie prac instalacyjnych, zaciąganie i prowadzenie kabli światłowodowych w trasach kablowych
• Zaciąganie kabli światłowodowych w kanalizacji teletechnicznej oraz napowietrznie
• Instalacja osprzętu światłowodowego

Mile widziane:
• Uprawnienia SEP do 1kV
• Brak przeciwskazań do pracy na wysokości
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w spawaniu kabli światłowodowych

Oferujemy:
• Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
• Pakiet socjalny
• Możliwość rozwoju w szybko rozwijającej się firmie na innych stanowiskach

Wymagania

• Prawo jazdy kat. B

S-NET Sp. z o.o. to dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznesu. Najważniejsze usługi... świadczone przez firmę to usługi Centrum Danych, rozwiązania hostingowe, dostęp do Internetu, transmisja danych oraz tranzyt do różnych operatorów. Firma oferuje również usługi outsourcingu IT takie jak zarządzanie serwerami oraz zaawansowanym sprzętem sieciowym. Siedziba firmy mieści się w Krakowie przy ulicy J. Lea 114 (obok miasteczka studenckiego AGH).

Firma świadczy usługi w oparciu o własną infrastrukturę światłowodową oraz własne centra kolokacyjne. Spółka zajmuje wysokie miejsca w prestiżowych rankingach TELEINFO500, TELEINFO1000 oraz raporcie Computerworld TOP200.

Na terenie Polski S-NET posiada redundantną sieć szkieletową działającą w technologii MPLS. Większość głównych węzłów dostępowych jest połączona ze sobą łączami o przepustowości co najmniej 10Gbps.

Węzły telekomunikacyjne S-NET są dostępne w większości polskich miast.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.500,00 zł - 4.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis