Instalator Instalacji fotowoltaicznych

ACTIVIA Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do współpracy sprawnych i solidnych ludzi z doświadczeniem w zakresie montowania instalacji fotowoltaicznych na dachach.

Branża fotowoltaiczna jest jedną z najbardziej rozwijających się gałęzi gospodarki, zapewniającą ciągły rozwój oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zarobków.

Praca na terenie województwa pomorskiego.

Oferujemy:

  1. Umowę o pracę.
  2. Wynagrodzenie - 9000 pln brutto
  3. Stały dostęp do montażu PV .
  4. Wszystkie niezbędne narzędzia.
  5. Samochód dostawczy.
  6. Szkolenia.

Wymagania

  1. Doświadczenie w montowaniu systemów fotowoltaicznych
  2. Uprawnienia SEP

Prezentacja firmy

Activia Sp. z o.o. realizuje projekty budowlane w Polsce i za gra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
9 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie