INSPEKTORA W REFERACIE DS. EMERYTUR I RENT W WYDZIALE ŚWIADCZEŃ

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0912

Obowiązki:

- rozpatrywanie wniosków oraz ustalanie uprawnień do świadczeń z ubezpieczenia społecznego rolników i wysokości świadczeń,
- wydawanie decyzji w zakresie ustalania prawa do świadczeń emerytalno-rentowych, z mian w prawie i wysokości świadczeń emerytalno-rentowych, zawieszanie wypłaty emerytur i rent, zbiegu prawa do świadczeń rolniczych z prawem do świadczeń z innych tytułów,
- ustalanie wysokości odsetek za zwłokę w wypłacie należnych świadczeń emerytalnorentowych,
- ustalanie okoliczności powstawania nadpłat i niedopłat świadczeń oraz dochodzenie zwrotu nienależnie pobranych świadczeń,
- obsługa systemów informatycznych dotyczących przyznawania i wypłaty świadczeń.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe, preferowane: administracyjne, ekonomiczne lub prawnicze. Wymagania konieczne: co najmniej 2 lata pracy w przypadku wykształcenia średniego, znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS, znajomość ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, znajomość przepisów kodeksu postępowania administracyjnego, umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych, umiejętność sporządzania pism i notatek, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, wysoka kultura osobista, komunikatywność.

Miejsce pracy: Legionowa 18, 15-099 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Termin składania dokumentów: 15 maja 2020 r. Oferty pracy należy składać w zamkniętej kopercie w siedzibie jednostki organizacyjnej przeprowadzającej nabór w godz. 7:30 15:30 skrzynka podawcza na parterze budynku lub za pośrednictwem operatora pocztowego z wyraźnym dopiskiem na kopercie: Oferta pracy ogłoszenie numer BIP 0100-OP.110.13.2020. Oferty pracy bez zaznaczonego na kopercie numeru ogłoszenia oraz otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu do siedziby jednostki KRUS). Miejsce składania lub przesyłania dokumentów: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku ul. Legionowa 18 15-099 Białystok Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 85 749-73-47 lub adresem e-mail bialystok@krus.gov.pl.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy