Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0468

Obowiązki:

1. Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów, zgodnie z instrukcją kancelaryjną, w tym przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, rejestracja korespondencji w dzienniku korespondencyjnym i systemie elektronicznym, przekazywanie dokumentacji właściwym komórkom organizacyjnym
2. Udzielanie informacji interesantom, a w razie potrzeby kierowanie ich do właściwych komórek organizacyjnych i Powiatowych Inspektoratów Weterynarii, w tym odbieranie telefonów
3. Prowadzenie rejestrów Lubuskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w zakresie zarządzeń, decyzji, porozumień, upoważnień, pełnomocnictw, skarg i wniosków oraz książki kontroli i wizyt interesantów
4. Prowadzenie czynności związanych z delegowaniem pracowników Inspektoratu m.in. ewidencja delegacji służbowych, rezerwacja noclegów
5 Prowadzenie ewidencji delegacji służbowych Powiatowych Lekarzy Weterynarii i ich Zastępców
6. Sporządzanie sprawozdań z zebrań, redagowanie ogłoszeń i zaproszeń oraz projektów pism i dokumentów 7. Opisywanie faktur w zakresie powierzonych zadań
8. Przygotowywanie dokumentacji z działalności Inspektoratu i informacji o realizacji zadań Inspekcji Weterynaryjnej w terytorialnym zakresie działania, po otrzymaniu cząstkowych sprawozdań od poszczególnych komórek organizacyjnych Inspektoratu

Warunki pracy

1. Praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie przy oświetleniu naturalnym i sztucznym.
2. Wyjazdy służbowe
3. Praca z biurowymi urządzeniami wielofunkcyjnymi.
4. Budynek wielopoziomowy nie jest przystosowany do osób poruszających na wózku inwalidzkim oraz osób mających problemy z poruszaniem się po schodach, brak windy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne:- Wykształcenie: średnie- Prawo jazdy kat. B - Znajomość przepisów ustawy o służbie cywilnej, organizacji administracji rządowej - Znajomość programów Windows Office oraz Excel- Komunikatywność, - Posiadanie obywatelstwa polskiego- Korzystanie z pełni praw publicznych- Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe-Doświadczenie zawodowe w obszarze administracji rządowej lub samorządowej - 1 rok

Miejsce pracy: Botaniczna 14, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Dokumenty niezbędne: - Życiorys/CV i list motywacyjny.- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego/stażu pracy.- Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru.- Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego.- Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych.- Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.Miejsce składania dokumentów:Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Zielonej Górze ul. Botaniczna 14, 65-306 Zielona Góra,decyduje data stempla pocztowego lub osobistego dostarczenia oferty do urzędu.WSZYSTKIE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA WYMAGANE W OGŁOSZENIU MUSZĄ BYĆ WŁASNORĘCZNIE PODPISANE POD RYGOREM ODRZUCENIA OFERTY.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy