Inspektor w Dziale Ochrony Fizycznej - Rzeszów i okolice

podkarpackie

Solid Security Sp. z o.o

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- Rekrutacja, organizacja pracy, rozliczanie pracowników ochrony

- Nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów w podległym rejonie

- Prowadzenie wszelkiej dokumentacji związanej z zarządzaniem podległymi pracownikami oraz obiektami

- Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Wymagania

Wymagania:

- Niekaralność

- Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

- Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni

- Umiejętność zarządzania zespołem pracowników

- Własny samochód

- Prawo jazdy kat. B

- Komunikatywność

Prezentacja firmy

Profil Solid Security Sp. z o.o

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Kadra zarządzająca , Praca Ochrona