Inspektor Nadzoru Robót Budowlanych

Hays Poland

Nysa, śląskie

Hays Poland

Nysa
Nysa
NR REF.: 1162048

Dla naszego Klienta firmy z sektora budownictwa przemysłowego poszukujemy osoby na stanowisko Inspektora Nadzoru Budowlanego.

Obowiązki:
  • sprawowanie funkcji inspektora nadzoru w rozumieniu przepisów Prawa Budowlanego
  • sprawowanie kontroli zgodności realizacji prac budowlanych z projektem, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej i zawartą umową
  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót
  • uczestniczenie w odbiorach technicznych
  • potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad, usterek
  • weryfikacja kompletności i opiniowanie dokumentacji składanej przez Wykonawcę w aspekcie wymagań zawartych w kontrakcie
  • reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji
  • uczestnictwo w przygotowywaniu ofert i utrzymywaniu kontaktów z klientami

Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w sprawowaniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • bardzo dobra znajomość AutoCAD, MS Office, mile widziana znajomość programów do kosztorysowania i MS Project
  • znajomość procesu inwestycyjnego
  • doświadczenie w branży przemysłowej
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Umowa o pracę lub B2B (praca kontraktowa a nie stałe zatrudnienie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie inżynierskiej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i pracy nad złożonymi, różnorodnymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy