Inspektor nadzoru robót budowlanych/koordynator prac w Porcie Lotniczym Zielona Góra - Babimost

P.P. „Porty Lotnicze”

Zielona Góra, lubuskie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Zielona Góra

- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.

- zarządza trzema portami lotniczymi - w Warszawie, Zielonej Górze i Radomiu.

- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr. Ref. 131/19

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Nadzór inwestorski realizowany zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego;
  • Kontrola jakości stosowanych materiałów,
  • zatwierdzanie kart materiałowych;
  • Udział w odbiorach oraz przy obsłudze gwarancyjnej;
  • Opiniowanie dokumentacji projektowej i rozwiązań materiałowych oraz technicznych;
  • Potwierdzanie przerobów oraz kontrola zgodności prac z harmonogramem;
  • Sprawdzanie przedmiarów i obmiarów robót;
  • Koordynacja całości prac prowadzonych przez Inwestora;
  • Praca w zespole pod nadzorem Kierownika Projektu – raportowanie.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe z zakresu robót budowlanych i konstrukcyjnych oraz drogowych / uprawnienia do pełnienia samodzielnej funkcji w budownictwie;
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku inspektora nadzoru;
  • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego, przepisów branżowych oraz procesu inwestycyjnego;
  • Znajomość zasad kosztorysowania;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Rzetelność, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych, planowanie, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na
    rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnej,
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 09.09.2019r. klikając przycisk APLIKUJ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.