Inspektor nadzoru (Piping)

HAYS

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Opole
NR REF.: 1175042

Naszym klientem jest firma należąca do międzynarodowej grupy inżynieryjno-serwisowej, specjalizującej się w rozwoju obiektów przemysłowych i energetycznych. W swoim portfolio grupa posiada kompleksowe rozwiązania dla krajowych i zagranicznych Klientów z zakresu projektów inwestycyjnych, modernizacji, utrzymania, montażu oraz remontów.
Na potrzeby realizowanych projektów w całej Polsce, firma poszukuje doświadczonego Inspektora nadzoru z doświadczeniem w branży orurowania. Dedykowanym miejscem pracy jest woj. opolskie, okolice Opola.

Do głównych zadań Inspektora będzie należeć:
  • kontrola zgodności realizacji prowadzonych prac budowlanych i projektowych na podstawie przepisów oraz zawartej z Klientem umowy;
  • weryfikacja prac pod kątem jakościowym;
  • sprawdzenie i odbiór robót;
  • udział w odbiorach technicznych;
  • weryfikacja dokumentacji na podstawie wcześniejszych wymagań wypracowanych z Klientem;
  • przygotowanie ofert, utrzymanie stałych relacji z Klientami;

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe – Mechanika i Budowa Maszyn;
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie nadzoru instalacji przemysłowych, mechanice i urządzeniach;
  • bardzo dobra znajomość programów CAD, np. AutoCAD;
  • znajomość programów do kosztorysowania – mile widziane;
  • j. angielski – stopień komunikatywny;

W zamian firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B wraz z interesującym wynagrodzeniem. Kandydaci mają możliwość skorzystania z pakietu benefitów, do których należą, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, kursy językowe, karta sportowa.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy