Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0502

Obowiązki:

- przeprowadzanie kontroli gospodarki finansowej w jednostkach samorządu terytorialnego oraz ich jednostkach organizacyjnych (sporządzanie protokołu kontroli),
- kontrola rachunkowości budżetowej oraz prawidłowości sporządzania obowiązujących sprawozdań budżetowych i finansowych ze stanem faktycznym i ewidencją prowadzoną w kontrolowanej jednostce,
- przeprowadzanie kontroli gospodarki finansowej w zakresie wymiaru, poboru i rachunkowości podatków i opłat oraz sprawozdawczości w tym zakresie w jednostkach samorządu terytorialnego na podstawie kryterium zgodności z prawem i zgodności dokumentacji ze stanem faktycznym

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • (praktyczna umiejętność obsługi komputera ze szczególnym uwzględnieniem pakietu MS Office (Word, Excel), znajomość przepisów w zakresie finansów publicznych i zamówień publicznych, przepisów samorządowych, ordynacji podatkowej, rachunkowości, postępowania, obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, brak wykluczenia, o którym mowa w art. 46 w związku z art. 3c ust. 1 ustawy z dnia 16 września 1982 r. o pracownikach urzędów państwowych (Dz.U. z 2023 r., poz. 1917) (w przypadku osób urodzonych przed 1 sierpnia 1972 r.), stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie.

Miejsce pracy: ŚWIATOWIDA 77, 71-727 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy