Brembo Poland Sp. z o.o.
Nazywamy się Brembo i jesteśmy światowym liderem produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek. Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje: badania, tworzenie prototypów, rozwój i testowanie, aż po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.
W związku z rozwojem zakładu w Dąbrowie Górniczej systematycznie rozbudowujemy zespół utrzymania ruchu. Aplikuj!

Inspektor Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Twoją główną misją realizowaną na stanowisku Inspektora Kontroli Jakości będzie nadzór nad procesem załadunków pieca topiącego oraz składem chemicznym w porozumieniu ze strefą topienia

Szczegółowe zadania:

  • kontrola załadunków
  • kontrola składu chemicznego wytopu
  • konserwacja i wzorcowanie spektrometru
  • nadzór nad dokumentacją techniczną
  • dokumentowanie zapisów z produkcji
  • codzienna współpraca z kierownikiem zmiany strefy topienia

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne (minimum średnie)
  • doświadczenie związane z kontrolą jakości w firmie produkcyjnej
  • zaangażowanie ukierunkowane na osiąganie wskaźników jakościowych

Docenimy także:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie zdobyte w branży odlewniczej
  • umiejętność obsługi spektrometru
  • znajomość programu Excel

Kiedy Ty będziesz dbać o najwyższą jakość naszych legendarnych tarcz hamulcowych, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń:

  • pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia
  • premie miesięczne
  • coroczny system podwyżek
  • premie roczne
  • system nagród KAIZEN

Rozwój w stabilnej i nowoczesnej firmie produkcyjnej:

  • praca w jednej z najnowocześniejszych, zautomatyzowanych odlewni żeliwa w Europie
  • praca na samodzielnym, odpowiedzialnym stanowisku
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bez okresu próbnego
  • praca w systemie zmianowym
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

Dodatkowe benefity:

  • karty Multisport oraz OK System dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • bony i paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna
  • firmowe sekcje sportowe
  • wczasy pod gruszą
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych.