Orienta Polska Sp. z o.o.

Inspektor jakości

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Krupski Młyn

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Nadzorowanie i zapewnienie utrzymania procesów produkcyjnych zgodnie z wymaganiami jakości
  • Zapewnienie wsparcia technicznego w projektach doskonalenia procesów
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu systemu jakości i obowiązujących procedur
  • Aktywny udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych od strony jakościowe

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie kierunkowe w zakresie zarządzania jakością)
  • Znajomość systemów jakościowych i podstawowych narzędzi jakościowych 8D, 5WHY, ISHIKAWA
  • Znajomość pakietu Office
  • Wiedza techniczna z zakresu przetwórstwa
  • Mile widziane: ISO 9001:2015
  • Mile widziany komunikatywny angielski

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Premie świąteczne, wakacyjne, kwartalne
  • Miłą atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.