Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/09/2017.

INSPEKTOR DS. TECHNICZNYCH / TECHNICAL SUPERVISOR NI AND CI INTERFACES

SŁOWACJA, zagranica

Braven

Opis stanowiska pracy

PRACA NA TERENIE SŁOWACJI!

W związku z rozwojem projektu rozbudowy Elektrowni Atomowej Mochovce na Słowacji, firma Braven poszukuje pracownika na stanowisko Inspektora ds. Technicznych.

Główne zadania:

• sprawdzenie dokumentacji niezbędnej do koordynacji prac przy połączeniach systemów,

• identyfikacja niezgodności między połączeniami systemów i propozycja rozwiązania niezgodności

• kontrola istniejących rozwiązań tymczasowych, proponowanie nowych rozwiązań tymczasowych,

• kontrola postępu prac, w tym odpowiednich badań określonych dla danego połączenia systemów,

• kontrola przekazania urządzeń technologicznych do użytku,

• koordynacja połączeń NI/CI w zakresie inżynierii, budowy i rozruchu,

• koordynacja funkcjonalnych i fizycznych połączeń systemów NI/CI,

Main tasks:

• check of documentation necessary for coordination of work at the interface,

• identification of non-conformities between interfaces, proposal of solution of non-conformities and proposal of respective corrective measures,

• check of existing temporary solutions, proposal of new temporary solutions,

• check of work performance progress including respective tests defined for the given interface,

• check of handover of the physical interface of technological units,

• coordination of NI/CI interfaces in the field of engineering, construction and commissioning,

• coordination of physical and functional NI/CI interfaces,

Wymagania

Szczególne wymagania:

• wykształcenie wyższe w inżynierii mechanicznej lub energii

• minimum 8- do 10-letnie doświadczenie w pracy elektrowni jądrowej i budowy

• doświadczenie zawodowe w wyposażeniu i systemach stosowanych w elektrowniach jądrowych

• praktyka eksploatacyjna w elektrowniach jądrowych

• język angielski na poziomie PROFICIENT ENGLISH

• zaawansowana obsługa komputera

• komunikatywność

Specific requirements:

• Bachelor of Science degree in machinery or energy engineering or equivalent

• Minimum of 8- 10 years of experience in Nuclear Power Plant operation and construction.

• Professional experience of nuclear plants equipment, systems and regimes,

• Operation practice in nuclear power plants, including the operation manuals

• Proficient English speaking /writing

• Advanced computer skills and problem solving capabilities.

• Good written and oral communication and presentation skills for Contractor and client interface

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zakwaterowanie na terenie Słowacji

- pracę w międzynarodowym projekcie

- ciekawe wyzwania oraz możliwości rozwoju

- niezbędne narzędzia pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)".

BRAVEN HR is a company that is engaged in recruiting qualified employees, mainly for... engineering and management positions. Its activities focus mainly on the construction industry and Oil & Gas.

We use a wide range of unique recruitment tools, which allows us to reach suitable candidates. We recruit to work on foreign international projects around the World, that offer great opportunities for growth and gain valuable experience.

We create personalized and effective solutions, tailored to the needs of our customers.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2015
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
1 rok z możliwością przedłużenia
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Przedział wynagrodzenia:
6.000,00 zł - 12.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo