INSPEKTOR DS. TECHNICZNYCH / TECHNICAL SUPERVISOR NI AND CI INTERFACES

Braven

SŁOWACJA, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA NA TERENIE SŁOWACJI!

W związku z rozwojem projektu rozbudowy Elektrowni Atomowej Mochovce na Słowacji, firma Braven poszukuje pracownika na stanowisko Inspektora ds. Technicznych.

Główne zadania:

• sprawdzenie dokumentacji niezbędnej do koordynacji prac przy połączeniach systemów,

• identyfikacja niezgodności między połączeniami systemów i propozycja rozwiązania niezgodności

• kontrola istniejących rozwiązań tymczasowych, proponowanie nowych rozwiązań tymczasowych,

• kontrola postępu prac, w tym odpowiednich badań określonych dla danego połączenia systemów,

• kontrola przekazania urządzeń technologicznych do użytku,

• koordynacja połączeń NI/CI w zakresie inżynierii, budowy i rozruchu,

• koordynacja funkcjonalnych i fizycznych połączeń systemów NI/CI,

Main tasks:

• check of documentation necessary for coordination of work at the interface,

• identification of non-conformities between interfaces, proposal of solution of non-conformities and proposal of respective corrective measures,

• check of existing temporary solutions, proposal of new temporary solutions,

• check of work performance progress including respective tests defined for the given interface,

• check of handover of the physical interface of technological units,

• coordination of NI/CI interfaces in the field of engineering, construction and commissioning,

• coordination of physical and functional NI/CI interfaces,

Wymagania

Szczególne wymagania:

• wykształcenie wyższe w inżynierii mechanicznej lub energii

• minimum 8- do 10-letnie doświadczenie w pracy elektrowni jądrowej i budowy

• doświadczenie zawodowe w wyposażeniu i systemach stosowanych w elektrowniach jądrowych

• praktyka eksploatacyjna w elektrowniach jądrowych

• język angielski na poziomie PROFICIENT ENGLISH

• zaawansowana obsługa komputera

• komunikatywność

Specific requirements:

• Bachelor of Science degree in machinery or energy engineering or equivalent

• Minimum of 8- 10 years of experience in Nuclear Power Plant operation and construction.

• Professional experience of nuclear plants equipment, systems and regimes,

• Operation practice in nuclear power plants, including the operation manuals

• Proficient English speaking /writing

• Advanced computer skills and problem solving capabilities.

• Good written and oral communication and presentation skills for Contractor and client interface

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zakwaterowanie na terenie Słowacji

- pracę w międzynarodowym projekcie

- ciekawe wyzwania oraz możliwości rozwoju

- niezbędne narzędzia pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)".

Prezentacja firmy

BRAVEN HR is a company that is engaged in recruiting qualified employees... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie