Inspektor ds. Jakości / Kontroler Jakości

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla swojego strategicznego Klienta - wiodącego producenta osprzętu elektrotechnicznego, narzędzi i urządzeń - poszukujemy osoby na stanowisko:

Inspektor ds. Jakości / Kontroler JakościMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Kontrola jakości dostaw materiałów i wyrobów w toku produkcji.
  • Odbiory końcowe/ testy funkcjonalne gotowych urządzeń technicznych.
  • Sporządzanie raportów i udział w analizie przyczyn niezgodności oraz opracowywaniu działań naprawczych.
  • Udział w prowadzeniu badań prototypowych wyrobów elektrotechnicznych w laboratorium objętym nadzorem jednostki notyfikowanej.
  • Współudział w procesie optymalizacji konstrukcji, technologii wytwarzania i planów kontroli jakości wyrobów.

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie o kierunku technicznym.
  • Praktyczna znajomość zasad stosowania „specyfikacji geometrycznej wyrobu (GPS)”.
  • Doświadczenie w programowaniu i obsłudze współrzędnościowej maszyny pomiarowej (CMM).
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi do kontroli wymiarów, własności mechanicznych i elektrycznych.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, norm i specyfikacji technicznych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, systematyczność i konsekwencja działania.
  • Obsługa programów z pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i  podnoszenia kwalifikacji..
  • Pakiet benefitów m. in. karta sportowa MultiSport, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i stopnia realizacji zadań.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.