Inspektor ds. Inwestycji i remontów

​JELCZ Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Uczestniczenie w procesie ofertowania, negocjacji cenowych oraz wyboru wykonawcy prac przy realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych,
  • pracy z dokumentacja techniczną i formalno-prawną inwestycji,
  • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego i procedur postępowania administracyjnego przy wydawaniu pozwoleń na budowę, zgłoszeń.
  • Prowadzenia niezbędnej dokumentacji inwestycyjnej/remontowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Prowadzenia nadzoru inspektorskiego nad prowadzonymi pracami budowlanymi na obiekcie.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe i min. 5 lat pracy na samodzielnych stanowiskach dozoru w budownictwie,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • udokumentowana przynależność do izby budowlanej
  • dodatkowym atutem kandydatów będą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • znajomość procedur przetargowych,
  • znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem arkusza kalkulacyjnego Excel
  • znajomość podstaw oprogramowania programu Norma (kosztorysowanie, korzystanie z danych kosztorysowych)
  • umiejętność planowania i analizowania danych
  • znajomość przepisów Prawa Budowlanego i procedur postępowania administracyjnego przy wydawaniu pozwoleń na budowę, zgłoszeń.
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku

Oferujemy:

  • Konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED
  • możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do Karty Multisport
  • dodatek motywacyjny

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności Spółki jest: <br/> <br/>- produkcja i sprzedaż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Inżynieria