Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0492

Obowiązki:

prowadzenie kontroli warunków pracy na wszystkich stanowiskach pracy, nadzór w zakresie bhp nad uczniami i pracownikami szkoły oraz doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad bhp, ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków pracowników oraz uczniów, sporządzanie i przedstawianie pracodawcy rocznych sprawozdań i półrocznych analiz dotyczących wypadków, prowadzenie rejestrów wypadków, prowadzenie szkoleń pracowników w zakresie bhp, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach

(12 godzin w tygodniu)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bhp i co najmniej 2-letni staż zawodowy albo zawód technika bezpieczeństwa i higieny pracy lub też wykształcenie średnie i co najmniej 4-letni staż zawodowy; umiejętność pracy z ludźmi, dobra znajomość przepisów bhp i ppoż, umiejętność interpretowania przepisów prawnych i ich stosowania, aktualne szkolenie w dziedzinie bhp dla pracowników tej służby; wymagane doświadczenie zawodowe z zakresy bhp

Miejsce pracy: Piłsudskiego 36, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: inne dokumenty wymagane zgodne z naborem ogłoszonym na stronie BIP w ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej https://zsz1bialapodlaska.bip.e-zeto.eu/

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.zsz1.edu.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy