INSPEKTOR DS. BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY

DONGIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Tułowice, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1641

Obowiązki:

Nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP na hali produkcyjnej oraz prowadzenie kontroli warunków Pracy. Współpraca z kierownikami wydziałów produkcyjnych w zakresie oceny ryzyka. Realizacja obowiązków służby BHP wynikających z rozporządzenia o służbie BHP. Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych. Inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP. Opracowanie raportów, podsumowań oraz dokumentacji powypadkowej. Tworzenie wewnętrznych procedur, regulaminów oraz instrukcji z zakresu BHP i ppoż. oraz uczestnictwo w opracowywaniu instrukcji stanowiskowych i kart ryzyka zawodowego. Prowadzenie obowiązującej dokumentacji BHP, przechowywanie jej zgodnie z uregulowaniami prawnymi oraz obsługa komputerowych programów BHP. Przygotowywanie okresowych analiz stanu BHP oraz sporządzanie sprawozdań.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie: technik BHP, studia podyplomowe z zakresu BHP lub studia kierunkowe BHP, znajomość obowiązujących przepisów regulujących zasady BHP, komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność, inicjatywa w działaniu oraz zaangażowanie, znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, dobra znajomość pakietu MS Office, doświadczenie w służbie BHP, umiejętność rozwiązywania problemów BHP w środowisku produkcyjnym (umiejętności techniczne/mechaniczne), kurs pierwszej pomocy oraz ppoż., umiejętności nawiązywania kontaktu oraz budowania relacji.

Miejsce pracy: PORCELITOWA 4, 49-130 Tułowice, powiat: opolski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy