Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• Przestrzeganie zasad GMP i BHP oraz nadzór nad ich przestrzeganiem przez pracowników linii,
• Nadzór nad liniami produkcyjnymi pod kątem jakościowym,
• Zatwierdzanie produkcji na podstawie akceptacji pierwszej dobrej sztuki,
• Codzienna analiza zdarzeń oraz odpadu produkcyjnego powstającego w trakcie procesu wytwarzania produktu gotowego,
• Nadzór nad sprzętem kontrolno- pomiarowym do przeprowadzania testów jakościowych,
• Pomoc w tworzeniu dokumentacji jakościowej,
• Obsługa systemu wewnętrznego (dokumentacja),
• Kontakt z przedstawicielem/ami Klienta z Działu Jakości,
• Współudział w tworzeniu działań korygujących i zapobiegawczych,
• Przygotowywanie i wysyłanie próbek reprezentatywnych do Klienta,

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• pracę w systemie zmianowym- liczba zmian zależna od sezonu,
• możliwość zdobycia doświadczenia,
• atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,
• pracę w firmie, która jest wiodącym dostawcą produktów perfumeryjnych,

Wymagania

Wymagania:
• minimum roczne doświadczenie zawodowe w Dziale Zapewnienia Jakości,
• wykształcenie wyższe (zarządzanie jakością, inżynieria materiałowa, inżynieria produkcji, chemia, biotechnologia lub pokrewne),
• mile widziana znajomość Systemów Zarządzania Jakością ISO,
• mile widziana znajomość języka angielskiego,
• mile widziana wiedza z dziedziny dobrych praktyk produkcyjnych,
• mile widziana dobra znajomość narzędzi SPC, FMEA,
• umiejętności organizacyjne,
• umiejętności komunikacyjne,
• umiejętność pracy w zespole,

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji