Opis stanowiska pracy

Infrastructure Technician
Katowice
NR REF.: 1132737

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko Technik - Specjalista ds. utrzymania Infrastruktury Lokalizacja: Gliwice

Zakres odpowiedzialności: Nadzór nad infrastrukturą obiektu; utrzymanie pełnej sprawności instalacji technicznych Usuwanie bieżących awarii oraz usterek w obszarze infrastruktury, udział w drobnych naprawach Koordynacja prowadzonych prac na obiekcie Realizacja działań wynikających z prewencyjnego planu przeglądów; Współpraca z pozostałymi działami w zakresie problemów technicznych i działań naprawczych, Dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia; Prowadzenie niezbędnej dokumentacji oraz bieżąc raprtowanie Monitoring nieprawidłowości mających wpływ na awaryjność maszyn oraz urządzeń.

Wymagania: Minimum 2 - letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą techniczną obiektu/infrastrukturą w firmie produkcyjnej; Wykształcenie średnie techniczne; Umiejętność czytania rysunku technicznego; Uprawnienia SEP G1 – powyżej 1kV oraz G2 i G3; odpowiedzialność, dokładność, rzetelność, umiejętność pracy w sytuacjach stresowych; znajomość programów komputerowych z pakietu MS Office, MS Outlook; Gotowość do pracy zmianowej

Nasz Klient oferuje: Atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kursy językowe); Pracę w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów; Przyjazną atmosferę pracy

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Praca na produkcji , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Praca fizyczna