Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0801

Obowiązki:

dokładna znajomość procedur bezpiecznego użytkowania i zarządzania sieciami informatycznymi; sprawowanie nadzoru nad właściwym i bezpiecznym użytkowaniem eksploatowanych systemów informatycznych; udzielanie technicznego i merytorycznego wsparcia użytkownikom w zakresie eksploatowanego sprzętu i oprogramowania; wymazywanie nośników danych w sieciach jawnych i niejawnych i jego ewidencjonowanie; przygotowanie i publikacja treści na stronie internetowej; obsługa systemu zarządzania treścią "MULTISERWIS 2.0"; obsługa sprzętu i oprogramowania wykorzystywanego w 6. WOG; kontrolowanie kont użytkowników w systemie ZWSI RON; organizowanie indywidualnych i grupowych szkoleń.
Praca na okres próbny: 3 miesiące i dalej.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa urządzeń biurowych
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • Umiejętności komputerowe, informatyczne

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • kreatywność, zdolności interpersonalne, umiejętność rozwiązywania problemów informatycznych, praca pod presją; umiejętność pracy w grupie; wykształcenie średnie: 2 lata doświadczenia, wykształcenie wyższe: doświadczenie nie wymagane.

Miejsce pracy: 76-270 Lędowo-Osiedle 1N, powiat: słupski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: zgoda na przetwarzanie danych osobowych; RODO; kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie; wniosek o przyjęcie do pracy; CV - podpisane; oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych; ksero świadectwa, dyplomu; ksero ukończenia kursów, szkoleń, uprawnień.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy