Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą projektowo - budowlaną występującą w charakterze generalnego wykonawcy przy realizacji inwestycji z zakresu budownictwa przemysłowego.

Szukamy osób, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu, kwalifikacjom i zaangażowaniu chcą przyczynić się do rozwoju naszej Firmy. W zamian oferujemy możliwość kształtowania własnej drogi zawodowej, zdobywania doświadczeń i osobistego rozwoju.

Wzbogacając i rozwijając zespół naszych pracowników, aktualnie prowadzimy rekrutacje na następujące stanowisko:

Pracownik działu IT

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Prace związane z utrzymaniem infrastruktury IT
  • Udział w pracach rozwojowych i optymalizacji rozwiązań informatycznych
  • Konfigurowanie, instalowanie nowych wersji oprogramowania,
  • Kontrola poprawności działania sieci LAN/WLAN/WAN,
  • Zapewnienie ciągłości pracy sprzętu IT
  • Obsługa podstawowych edytorów www - systemów CMS
  • Instalacja oraz obsługa systemu monitoringu IP
  • Tworzenie oraz utrzymanie dokumentacji do tworzonych systemów

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień sieciowych w środowiskach linux/Windows
  • Umiejętność diagnozowania, lokalizowania i rozwiązywania problemów sprzętowych
  • Orientacja w nowych, zaawansowanych technologiach informatycznych
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne informatyczne
  • Doświadczenie w pracy zawodowej w dziale IT
  • Mile widziane doświadczenie w administrowaniu środowiskiem Active Directory
  • Zdolności organizacyjne i analityczne
  • Rozwaga, staranność i odpowiedzialność w realizacji codziennych zadań
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji
  • Pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV . Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Prezentacja firmy

Firma z branży budowlanej i nieruchomości. Z bardzo dużym doświadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy