Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1587

Obowiązki:

- udział w przygotowywaniu oraz prowadzeniu szkoleń z zakresu wdrażania, eksploatacji i użytkowania systemów informatycznych
- asystowanie prowadzącemu podczas szkoleń
- realizacja wsparcia technicznego z zakresu wdrażania, eksploatacji i użytkowania systemów informatycznych
- bieżące pozyskiwanie wiedzy z zakresu wdrażania, eksploatacji i użytkowania przydzielonych systemów informatycznych.
-zwiększanie kompetencji w zakresie wdrażania, eksploatacji i użytkowania systemów informatycznych
-udział w opracowywaniu wymaganej dokumentacji wdrożeniowej, eksploatacyjnej oraz planów i harmonogramów przedsięwzięć
-znajomość i przestrzeganie ustalonych dla systemów warunków bezpieczeństwa teleinformatycznego i ochrony informacji niejawnych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa pakietu MS OFFICE
  • obsługa sieci komputerowych

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, informatyczne

Pozostałe wymagania:

  • -wykształcenie min. średnie informatyczne lub pokrewne -staż pracy: nie jest wymagany sprawne posługiwanie się komputerem w zakresie systemu MS Windows, znajomość oakietu Ms Office na poziomie średniozaawansowanym Wymagania dodatkowe: -poświadczenie bezpieczeństwa dla klauzuli "zastrzeżone" -wykształcenie dodatkowe: pedagogiczne -doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i kursów -znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym -mile widziana wiedza i umiejętności dydatktyczne

Miejsce pracy: 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: - kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/ - list motywacyjny - dokumenty poświadczające wykształcenie /kserokopie/ - dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności /kserokopie/ - przebieg zatrudnienia /kserokopie/ - informacja o przetwarzaniu danych osobowych /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl Wymagane dokumenty należy przesłać na adres: Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz ul. Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz lub przesłać na adres e-mail: rcibydgoszcz.rekrutacja@ron.mil.pl w terminie do dnia 19 czerwca 2020r. Aplikacje, dostarczone po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy