Industrial Project Engineer (M/F)

Michael Page

Legnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Legnicy prowadzimy rekrutację na stanowisko - Inżynier Projektu -Industrial.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to duża, międzynarodowa firma produkcyjna, która w obliczu nowych projektów poszukuje osoby doświadczonej w planowaniu i wdrażaniu procesu produkcyjnego/produktu do produkcji seryjnej.

Opis stanowiska

  • Jako inżynier projektu będziesz mógł wdrażać procesy dla nowych linii produkcyjnych z uwzględnieniem zasad lean manufacturing oraz samodzielnie je projektować i planować.
  • Będziesz mógł projektować i zamawiać nowe oraz ulepszone systemy oraz procesy produkcyjne zgodnie z kryteriami technicznymi i ekonomicznymi
  • Będziesz wdrażał nowe i zoptymalizowane procesy i technologie produkcyjne
  • Będziesz odpowiadał za uruchamianie nowych urządzeń produkcyjnych oraz wdrożenia nowych projektów i produktów do wydajnej produkcji seryjnej
  • Twoja wiedza techniczna umożliwi Ci ocenę procesów produkcyjnych za pomocą Metod Pomiaru Czasu (Methods Time Measurement - MTM)

Profil kandydata

  • Uzupełniłeś/aś swoją wiedzę dyplomem z technologii produkcji, inżynierii mechanicznej, ekonomii lub dyplomem technicznym
  • Masz już doświadczenie zawodowe w obszarach planowania produkcji, kosztorysowania, montażu komponentów i projektowania produktu
  • Masz wiedzę z zakresu metod Lean Management (SMED, 6S, 7 Muda, Kanban) oraz Metod Pomiaru Czasu (Methods Time Measurement - MTM)
  • Jesteś gotowy do wyjazdów służbowych w celu odbioru i przekazania urządzeń produkcyjnych w naszych polskich zakładach produkcyjnych
  • Nie boisz się konwersacji w języku angielskim i/lub niemieckim.
  • Twoja osobowość charakteryzuje się inicjatywą, kreatywnością, umiejętnościami pracy zespołowej i komunikacji
  • Spełniasz część lecz nie całość wymagań? Nadal chętnie cię poznamy.

Oferujemy

Czeka na Ciebie ekscytujący zakres zadań, w których możesz wnieść swoją wiedzę jako członek zespołu projektowego i kwalifikować projekty do momentu, w którym będą gotowe do produkcji seryjnej. Odpowiadasz za planowanie procesu produkcyjnego i możesz tutaj wykorzystać swoją wiedzę i kreatywność. Zespół naszych inżynierów składa się częściowo z bardzo doświadczonych kolegów, a częściowo z mniej doświadczonych ludzi, którzy są entuzjastycznie nastawieni do wnoszenia swoich pomysłów.

  • Pakiet dodatków oraz benefitów jest szeroki i komunikowany wybranym kandydatom w procesie.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Legnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page