Indirect Procurement Manager

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Indirect Procurement Manager odpowiedzialny będzie za kierowanie zespołem oraz realizację zakupów i prowadzenie projektów dla podległych kategorii okołoprodukcyjnych (MRO, Services, CAPEX) w ramach organizacji produkcyjnej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma produkcyjna, lider w swoim segmencie i uznany w regionie pracodawca, który w związku z rozwojem swoich polskich struktur poszukuje do zespołu doświadczonego kandydata na rolę Indirect Procurement Manager.

Opis stanowiska

Prowadzenie i rozwój podległego zespołu zakupowego kategorii indirect

Współpraca z klientami wewnętrznymi i tworzenie efektywnych procesów dla realizacji projektów zakupowych

Rozwój panelu dostawców kategorii indirect-wyszukiwanie dostawców, prowadzenie negocjacji

Zarządzanie ryzykiem dostawców i wspieranie rozwiązywania problemów z dostawcami

Budowanie i realizacja strategii zakupowej

Inicjowanie i wdrażanie projektów optymalizacyjnych i oszczędnościowych

Analiza efektywności i prowadzenie regularnej oceny dostawców

Współpraca z pozostałymi zespołami w ramach doskonalenia procesów

Profil kandydata

Wyższe wykształcenie (preferowane kierunku Techniczne, Ekonomiczne lub Logistyczne)

Minimum 5 letnie doświadczenie w obszarze zakupów w tym Indirect w firmie produkcyjnej, w tym doświadczenie w kierowaniu zespołem

Potwierdzone sukcesy we współpracy z dostawcami

Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne i komunikacyjne

Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

Praktyczna znajomość narzędzi MS Office

Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

Ciekawa funkcja Kierownika Zakupów w obszarze Indirect/ CAPEX w atrakcyjnej firmie produkcyjnej

Stabilna umowa o pracę

Konkurencyjne wynagrodzenie + system premiowy

Benefity: prywatna opieka medyczna, karta multisport, dofinansowanie do urlopu, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, Pracowniczy Program Emerytalny i inne.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page