IBM i Infrastructure Specialist

HRK S.A.

Trójmiasto, pomorskie

HRK S.A.
IBM i Infrastructure SpecialistMiejsce pracy: Trójmiasto

Zadania:

  • zarządzanie systemami w środowisku IBM i w oparciu o serwery IBM Power, konsolę HMC oraz VIOS;
  • tworzenie kopii zapasowych danych  (IBM i BRMS);
  • odzyskiwanie danych w oparciu o Power HA;
  • upgrade IBMi OS.

Wymagania:

  • Znajomość narzędzi do odsykiwania danych / kopii zapasowych;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość narzędzi oraz rozwiązań serii IBM i;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę B2B;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13.500 - 16.500 PLN netto).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.