DAKS-Personal GmbH
DAKS-Personal GmbH DAKS-Personal GmbH DAKS-Personal GmbH DAKS-Personal GmbH
DAKS Personal GmbH jest niemiecką firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy na rynku niemieckim. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi.
Dla naszego stałego klienta szukamy osób na stanowisko:

Hydraulik

Miejsce pracy: Niemcy, Wetzlar

DAKS Personal GmbH jest niemiecką firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy na rynku niemieckim. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi.

Dla naszego stałego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy:

Hydraulik

Zapewniamy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym ubezpieczeniem (również członków rodziny)
Pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Atrakcyjne wynagrodzenie płatne regularnie do 15-go dnia kolejnego miesiąca, stawka godzinowa netto od 14,50€ na 1 klasie podatkowej oraz stawka godzinowa netto od 15,50€ na 3 klasie podatkowej
Płatny urlop wypoczynkowy
Dodatek urlopowy jak i świąteczny
Bezpłatne zakwaterowanie do 15km od miejsca pracy(Pokoje 1 osobowe - komfortowe warunki)
Odzież oraz obuwie robocze
Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
Stałą opiekę ze strony DAKS Personal w języku polskim przez caly okres trwania umowy, pomoc w przydzieleniu odpowiedniej klasy podatkowej, pomoc w ubieganiu się o niemiecki zasiłek na dziecko Kindergeld, opieka medyczna oraz tłumaczenie dokumentów
Możliwość długofalowej współpracy

Wymagania:

Min. podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Wykształcenie kierunkowe na stanowisku Hydraulik lub doswiadczenie w zawodzie min. 3 lata (warunek konieczny)

Obowiązki:

Odczytywanie rysunków technicznych
Budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania – układanie, spawanie, uszczelnianie rur
Montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu i innych cieczy
Użytkowanie specjalistycznych urządzeń i narzędzi (np. giętarki, gwintownice, spawarki)

Wyrażam zgodę na przekazanie Ogłoszeniodawcy moich danych osobowych, zawartych w powyższym kwestionariuszu, w celu kontaktu związanego z powyższą ofertą. Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu wynikającym z ogłoszenia jest Ogłoszeniodawca. Zgoda jest dobrowolna i może zostać cofnięta, co jednak pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania przed cofnięciem zgody.