Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków to prace hydrauliczne na różnych projektach, na terenie całej Holandii:

  • budowa instalacji wodno-kanalizacyjnych,
  • centralnego ogrzewania,
  • układanie,spawanie,uszczelnianie rur,
  • montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody, gazu, testowanie instalacji itp

Wymagania

  • prawo jazdy
  • własny środek transportu
  • odpowiednie uprawnienia
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • punktualność
  • dokładność
  • sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • język angielski/niemiecki/holenderski nie jest wymagany, ale będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

BST MIDDEN-BRABANT TO DZIALAJACA OD 7 LAT, CIAGLE ROZWIJAJACA SIE ORAZ P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna